Fundacja LEX NOSTRA Fundacja LEX NOSTRA

Jak "zajumać" przedsiębiorstwo

Fundacja LEX NOSTRA Fundacja LEX NOSTRA Prawo Obserwuj temat Obserwuj notkę 0

Szanowni Państwo!

Na samym wstępie chciałbym przeprosić naszych czytelników za słowo w cudzysłowie użyte w tytule, ale slang złodziei jest najlepszy, by opisać sytuację, która spotkała p. Tomasza Reslera, który ponad 20 lat ciężko pracował, by stworzyć firmę, która stała się liderem na polskim rynku.

Budowanie zaufania w relacji z klientami, ale także współpracownikami. Dorobek całego życia, który w jednej chwili został brutalnie i bezprawnie zabrany.

Bez jakichkolwiek sentymentów, przestrzegania przepisów prawnych, czy też zwyczajnej empatii i szacunku do drugiego człowieka. Za to w wyniku opieszałości działania organów państwowych, szeroko rozumianych układów i nieudolności systemu sądownictwa w Polsce.

Zapraszam do lektury:

Z poważaniem,

Maciej Lisowski

Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA

Zapraszamy do współpracy wszystkich którym wartości takie jak praworządność i sprawiedliwość są bliskie.

Nowości od blogera